Obchodní reprezentant právní služby RejstrikySVJ.cz

Pro právní službu RejstrikySVJ.cz nabízející členům statutárních orgánů společenství vlastníků (výborům SVJ) online nástroj k plnění zákonem stanovených povinností hledáme obchodního reprezentanta, maratonského běžce a věčného optimistu se zkušenostmi s osobními schůzkami pro aktivní prodej nejlépe pro stejnou skupinu odběratelů (společenství vlastníků).

Kolega na této pozici bude osobně navštěvovat výbory společenství vlastníků, představovat funkce služby RejstrikySVJ.cz a aktivovat členům výboru společenství nástroje k řádnému plnění zákonem stanovených podmínek správy majetku.

shutterstock_800x418-1

Náplň práce

  • Kontaktování předsedy výboru společenství s nabídkou ukázky demo verze služby
  • Představení funkcí služby pro řádné plnění zákonem stanoveným podmínek plnění funkce člena výboru
  • Aktivace služby, asistence při základním nastavení služby
  • Pravidelný follow up se zákazníky
  • Up sale dalších doplňkových služeb zavedené advokátní kanceláře
  • Účast na pravidelných poradách s ASM a vedením společnosti
  • Místo výkonu Praha

Požadujeme

  • Praxi v oblasti obchodního jednání v přímém provizním prodeji minimálně 2 roky
  • Vynikající komunikační a prodejní dovednosti
  • Vyjadřování a výzor odpovídající úrovni právní služby poskytované advokátní kanceláří
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, praxe min. 10 let.

Nabízíme

  • Spolupráce na základě Smlouvy o spolupráci – nutný ŽL
  • Motivační provizní odměna jedinečného a potřebného právního produktu
  • Odměna na základě sjednaného objemu
  • Právní a technická školení zdarma
  • Zázemí silné advokátní kanceláře

Kontakt

Váš motivační dopis a CV zašlete prosím na    do předmětu zprávy uveďte text: OR pro RejstrikySVJ.cz